Zobrazujú sa všetky 2 výsledky

 • Mediroyal Ortéza ramena – SRX810

  57,50  s DPH

  SRX810 Ortéza ramena, je vyrobená z 3 mm materiálu SRX® ktorý umožňujú pohodlné a flexibilné pohyby ramena, kompresiu a lokálnu termoizoláciu ramena.

  Dizajn produktu zabezpečuje dobrú priliehavosť k telu a maximálnu funkčnosť. Upínanie je možné meniť na obe ramená jednoduchou zmenou pripevnenia pomocou suchého zipsu. Ramennú ortézu je možné použiť pri lokálnych zápaloch, miernej nestabilite alebo dočasnej bolesti spôsobenej svalovým preťažením.

  Ortéza je vhodná pri rehabilitácií po zranení, prevencia pred zranením pri športe alebo jednoducho na zmiernenie bolesti a podporu pri každodenných aktivitách, ktoré zahŕňajú pohyb ramena.

  SRX810 je spoľahlivým pomocníkom pre stabilizáciu a podporu ramenného kĺbu, a to bez ohľadu na príčinu bolesti alebo zranenia.

  Veľkostná tabuľka

  Výber možností
 • Mediroyal Ortéza ramena X – SRX811

  64,00  s DPH

  SRX 811 Ortéza ramena X je produkt určený na podporu a stabilizáciu ramenného kĺbu. Tento produkt je navrhnutý pre podporu pre osoby trpiace bolesťou alebo zranením ramena. Je vyrobený z kvalitných a pružných materiálov, ktoré poskytujú dostatočnú kompresiu a zároveň umožňujú pohodlné a flexibilné pohyby ramena. Dizajn je prispôsobený pre optimálnu pohyblivosť a stabilitu na ramennom kĺbe.

  Je vhodný pre rehabilitáciu po zranení, prevencie pred zraneniami pri športe alebo na zmiernenie bolesti a podporu pri každodenných aktivitách, ktoré zahŕňajú pohyb ramena.

  Ortéza SRX811 je ľahko nastaviteľná a prispôsobiteľná rôznym veľkostiam a tvarom tela na pravé a ľavé rameno.  Je navrhnutá tak, aby poskytovala stabilizáciu a komfort bez obmedzovania pohybu a podporu ramenného kĺbu.

  Veľkostná tabuľka:

  Výber možností